mitrefixintermobfuari

Mitrefix hızlı yapıştırcı, tutkal sektörünün önemli fuarlarından olan İntermob İstanbul Fuarında yeni ürün ve teknolojileri ile siz değerli müşteri ve tedarikçilerinin karşısına çıkıyor. Yurtdışı tedarikçiler için bölgede daha güçlü ilişkiler kurmak,piyasadaki varlığını artırmak ve yeni pazar fırsatları keşfetmek, için katılımlarınızı bekliyoruz. (Salon/Hall:6 Stand/Booth :601)

Daha Fazla Bilgi için
poliurethanköpük

Mitrefix hızlı montajda çığır açan yeni Polyurethane ürünlerini sizlerin kullanımına sunuyor. Mitrefix polyurethane esaslı yapıştırıcılar arasında en hızlı ve en iyi dolgu görevi gören üründür. Motoryat imalatında, küpeşte montajlarında, tekne yürüyüş alanlarında, tik ağaçları arasını doldurma, hoş görüntü verme ve gövdeye sağlam yapıştırma yapmak için kullanılan zımparalanabilir ve cilalanabilir bir üründür.

Daha Fazla Bilgi için
temizlemeköpüğü

Türkiye`de ve Dünya`da ilklere imza atan kuruluşumuzdan bir ilk daha. Montaj sırasında taşan tutkal, hotmelt, reçine, boya vb maddeleri yüzeylere zarar vermeden temizleyerek daha temiz çalışma ortamları sağlıyor. Örneğin; Müşterimiz çalışanının kapağın kenarlarına taşırdığı yapıştırıcıyı temizlerken oluşan zararlardan sonra kapakları ıskartaya ayırdığını fakat Mitrefix`le tanıştıktan sonra taşan tutkalları temizleyerek malzeme zararına son verdiğini ve daha seri üretim yaptığını bildirdi. (Bilgi almak için MitreFix yetkilileri bilgi alabilirler.)

Daha Fazla Bilgi için
silikontabanca

Mitrefixden bir yenilik daha.! Hem yazın hemde kışın rahatlıkla çalışabileceğiniz her türlü ahşap ve metal alaşımlarda kullanılabilen ergonomik yapısı ile elinizi tam kavrayan, esnek, darbelere dayanıklı, kırılmaz, uzun yıllar hem evinizde hem de işinizde kullanabileceğiniz silikon tabancamız satışa sunulmuştur.

Daha Fazla Bilgi için